- Server Agama-seznamka.cz je určen k řádkové inzerci a prezentaci osob, skupin osob i organizací, a to včetně inzerce erotické a nabídky erotických služeb.

- Nabídka profesionálních erotických služeb je k dispozici pouze klientům SEX.cz - www.sex.cz. V případě, že ještě nejste klientem SEX.cz, kontaktujte nás e-mailem na adrese info@sex.cz, pro více informací navštivte adresu www.sex.cz/inzerce

- Zaregistrovat se do systému SEX.cz a využívat tak i služby serveru Agama-seznamka.cz pro profesionály můžete rovnou na adrese www.zadavani.cz.

- Posíláte-li elektronickým způsobem registraci vašeho podniku do našeho systému, tj. chcete-li se stát naším přímým klientem, nepoužívejte ve své prezentaci žádné profesionální fotografie

- Inzeráty ani uživatelské profily nesmí obsahovat odkazy na žádné www stránky, a to ani formou adresa.cz či adresa.com atd., a to ani v textu inzerátu, v jeho nadpisu, ani v ilustračních obrázcích.

- Případné e-mailové adresy není možné vkládat do textu inzerátu ani profilu, pouze do položky k tomu určené.

- Doplňovat fotografie dodatečnými texty, zejména telefonními čísly nebo www adresami je zakázáno - takovéto inzeráty mohou být smazány bez náhrady.

- Autorská práva k obrazovým materiálům zaslaným na server musí být majetkem zadavatele inzerátu.

- Textové ani obrazové materiály zadané jako inzerce nesmí být v rozporu se zákony ČR.

- IP adresy všech inzerentů jsou archivovány pro případ zneužití osobních údajů třetí stranou.

- Správce serveru si vyhrazuje právo znemožnit zadání / zveřejnění jakéhokoli inzerátu, a to i bez udání důvodu.

- Správce serveru si vyhrazuje právo vymazat jakýkoli inzerát, a to i bez udání důvodu.

- V případě smazání / znemožnění opakovaného zveřejnění inzerátu lze uplatnit nárok na náhradu škody (40 Kč za aktivační SMS), a to elektronickou formou; na adresu reklamace@sex.cz zašlete následující údaje: název serveru, ID inzerátu, datum a čas zadání inzerátu, datum a čas odeslání aktivační SMS, telefonní číslo ze kterého byla aktivační SMS odeslána, kontaktní telefon (v případě, že se odlišuje od aktivačního telefonu) počet odeslaných SMS a číslo účtu, na které vám bude odpovídající částka navrácena.