1/1.246 žen
NURUMASAZE
603373881

Dopřejte si erotickou,nuru nebo lingam masáž celého těla. Budem Tě rozmazlovat svými doteky, hýčkat tě, namasírujem tě svými tělíčky. Nabízíme ti lákavý zážitek, který zahrnuje vzrušení, ale i něhu. Je to čas, kdy se budeme věnovat pouze Tobě...Masérka masíruje úplně nahá masíruje celým svým tělem, klouže se po Vás svým bříškem, prsíčkama a zadečkem. Masérky masírují nahé, masáže jsou tělo na tělo, prsní masáže, masáž prostaty, společná sprcha, autoerotika, vzájemné doteky, striptýz, masáže jsou zakončené ručním vyvrcholením nebo vyvrcholením mezi prsa. Naše masérky každému zákazníkovi dopřejou kvalitní masáž celého těla. Budeme se těšit na Vaší návštěvu. Lesbishow Začíná žhavou společnou sprchou s masérkami.Blízkost nahých mokrých těl bude pro Vás velmi vzrušující.Masírují celé nahé můžete se jich dotýkat po celém těle můžete se mazlit nabídnou Vám vzájemné uspokojování rukou.V těsné blízkosti ucítíte jejich vůni a uvidíte, jak jejich jazýčky vyhledávají ty nejintimnější části jejich těla :-)něžné hrátky můžete sledovat,nebo se připojit v rámci naších pravidel.Sexy tělíčka, profesionální tahy,provokativní pohledy, něžnosti to vše Vám můžou nabídnout :-) Spa studio viřivka a sauna.

Město: Praha 2
Telefon: 603373881
Věk: 18 let Výška: 175 cm Váha: 50 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP NURUMASAZE na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz