1/967 žen
MASAZESARAH
792294000

Nabízím příjemný RELAX, pohodové MASÁŽE bez spěchu po celou dobu. Máte rád erotické masáže? Přijďte si dobít energii a spojit příjemné s užitečným. Anebo. Jste vystresování z práce? Máte ztuhlé svalstvo? Klasické relaxační masáže na míru. Jedná se o velice příjemné a jemné masáže vonnými oleji. Dotyky Vám uvolní nejen bolavé svaly, ale navodí i pocit hluboké relaxace. Masíruje se celé tělo nebo jen vybrané části - dolní končetiny, hýždě, záda, šiji, krk. Mým cílem u erotických masáží není okamžité vyvrcholení, ale prožívání pocitu vzrušení co nejdelší dobu oddalováním Vašeho orgasmu. Jsem hodně hravá a známá technikou "oddalovaní vyvrcholení", pomalými tahy se silným stiskem dráždím, průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu. Masíruji ve spodním prádle, nahá dle své chuti. Erotické masáže, relaxační erotické masáže začínají masáží dolních končetin nebo masáží celého těla, během masáže dochází k masírování intimní partie, používají se speciální masérské tahy a aplikuje se masáž penisu, při které je snahou oddalovat vyvrcholení, na závěr nebo v průběhu masáže. Počet happyendu se nesleduje, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Nechybí provokace, erotika. Masáže jsou zakončeny masáží penisu, pouze rukou. Samozřejmostí je sprcha před i po masáži, od 90 minut společná sprcha a od 120 minut možnost koupele. Příjemné prostředí, soukromí, 100% diskrétnost. Pondělí-Sobota 9-12, 13-20 hodin. Těším se na Tvoji návštěvu

Město: Jihlava
Telefon: 792294000
Věk: 41 let Výška: 170 cm Váha: 85 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP MASAZESARAH na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
SMS platby technicky zajišťuje Xpay.CZ a agmo - Cena SMS je 40 Kč s DPH. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone. Infolinka 736760798.
Reklamace a řešení problémů s platbou, www.platmobilem.cz