1/1.234 žen
BARUNKA_PH10
731841016

Jmenuji se Bára a jsem krásná, sympatická, milá a vtipná 30letá slečna se vzhledem 20leté :) Především nabízím komplexní smyslnou energetickou masáž s prvky tantry a masáž chodidel, vedoucí k postupnému uvolnění těla i mysli. Masáž je jemná, erotická...ne drsná "thajská" ale ani tzv. pouhé "patlání oleje". Dále si u mě můžeš vybrat.: Erotickou relaxační masáž, mazlivou masáž, 4-ruční masáž s kamarádkou, masáž penisu, nebo výše uvedenou energetickou masáž s prvky Tantry. K těmto masážím doplňkově nabízím také: masáž prostaty, footJob a SPECIÁLNÍ SMYSLNOU MASÁŽ. Přijď si ke mě užít jedinečnou masáž v příjemném a hlavně diskrétním prostředí privátního bytečku. Sexuální služby nenabízím! Parkování je přímo před domem, skvělá dostupnost autem i MHD (ul. Na Hroudě) v těsné blízkosti metro Strašnická a tram. zastávky: Na Hroudě, nebo Průběžná. Těším se na Tvou návštěvu většinou ve všední dny od 15 do 20 hod. Víkendy individuálně, nebo kdykoli po předchozí domluvě...Objednávky ideálně s dostatečným předstihem. PS: mám ráda červené víno a hořkou čokoládu :D

Město: Praha 10 Strašnice
Telefon: 731841016
Věk: 31 let Výška: 159 cm Váha: 52 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP BARUNKA_PH10 na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz