1/1.335 žen
BDSM_MASSAGES
730778023

Zpříjemněte si den erotickou BDSM masáží od zkušených "Tantric dominatrix" masérek! Možná vás už také nebaví hlazení a klasické vyhonění na konci a toužíte po více pikantním vzrušujícím zážitku s pěkně silným orgasmem? Chcete ochutnat BDSM masáž? Lákají Vás důtky a tanec mezi slastnou bolestí a vzrušením, nebo erotické dráždění se svázanýma rukama a očima? Možná jste rád v ponížené a odevzdané roli? Chcete si zpestřit erotickou nebo tantrickou masáž něčím pikantnějším??? V Paragaté si přijdete na své!!! Vaše dobrodružství proběhne v plné diskrétnosti. Vyberte si ze zkušených masérek, které prošly BDSM a Tantrickými kurzy, typ masáže a objednejte se na nezapomenutelný zážitek. Najdete nás v Praha Žižkov, nedaleko zastávky Biskupcova, nebo Ohrada. Otevírací dobaod 10 do 23 hodin každý den (objednávky do 21h). Budeme se na Vás těšit! Vedle BDSM masáží nabízíme také relaxační erotickou masáž, olejovou masáž tělo na tělo (B2B), masáž penisu a profesionální Tantrické masáže možností výuky multiorgasmu a techniky zvané "Velký tah". * Nenabízíme SEX ani za příplatek!

Město: Praha 3 Žižkov
Telefon: 730778023
Věk: 24 let
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP BDSM_MASSAGES na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz