1/1.103 žen
ELISHKABARRANDE
774043851

Můj osobní mobil je 774043851. Kdo jsem? Nejsem privát, moje službičky poskytuji v soukromém a diskrétním bytečku na Barrandově, někdy u kamarádky v Hostivaři, kde jsem vždy jen já sama. Jsem hezká, elegantní, zatím v sexu ne moc zkušená studentka, ale ráda a rychle se učím. Teprve začínám, ještě jsem tuhle práci nedělala, pokud ti má nezkušenost nevadí nebo naopak láká, tak se mi ozvi, budu ráda, na věku nezáleží. Nejsem z Prahy, ale studuji tady na obchodní akademii se zaměřením na mezinárodní vztahy a cizí jazyky. Už třetí rok tady bydlím na internátu s dalšími dvěma holkami na pokoji. Představa, že takhle budu ještě rok a pak dalších 5 let na koleji mě děsí. Asi před půl rokem jsem začala přemýšlet o této práci, ale vůbec jsem nevěděla jak se k ní dostat a najednou se objevila možnost prezentovat se pod Monfas girls, asi to tak mělo být. Co ti mohu nabídnout? Nabízím ti společnou koupel, orálek s ochranou, může být i bez ochrany s vyvrcholením do mojí pusinky, líbání, masáž penisu s oddalováním orgasmu, klasický sex s ochranou ve všech polohách, neomezený počet vyvrcholení, 69, lízání, lehké prstění, footjob, footfetish, erotickou i relaxační masáž, vyvrcholení na tělo nebo na obličej, masáž prostaty, piss (já na tebe).

Město: Praha 5
Telefon: 774043851
Věk: 18 let Výška: 172 cm Váha: 59 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP ELISHKABARRANDE na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz