1/1.245 žen
ELISMASAZE
731841016

Ahoj, jmenuji se Elis a společně se svými kolegyňkami Kristýnkou, Barunkou a Natálkou, nabízíme vzrušující a smyslné masáže pro muže, ženy a páry. Nejsme klub ani salón, masírujeme vždy pouze jedna v soukromém útulném bytečku na Praze 10 Strašnice. Naprostá diskrétnost, soukromí a individuální přístup je samozřejmostí. Našim zájmem je umožnit Ti relax a povolit uzdu Tvým touhám a snům erotickou cestou pomocí teplého oleje, nahého těla a dlaní s dávkou něžných doteků. Přijď si k nám užít jedinečnou masáž, plnou vášně a vzrušení... Zdraví a čistota zárukou, sexuální služby nenabízíme! Skvělá dostupnost autem i MHD. V blízkosti metro Strašnická, tram. Na Hroudě, parkování přímo před domem bez modrých zón. (Elis do 15 hod. ul. Úvalská parkováni v těsné blízkosti, 5 min. metro Skalka.) Nealko nápoje v ceně masáže. Těšíme se na Vaši návštěvu... DRUHY MASÁŽÍ: -Erotická relaxační masáž -Mazlivá masáž -Lehká SM masáž -Masáž penisu -Energetickou masáž s prvky Tantry -4-ruční masáž s kamarádkou -SPECIÁLNÍ SMYSLNOU MASÁŽ DOPLŇKOVĚ K VÝŠE UVEDENÝM MASÁŽÍM NABÍZÍME TAKÉ: -Masáž prostaty -footJob -Lap dance -autoerotiku Dle Tvých přání je samozřejmě možné masáž přizpůsobit Tvým požadavkům a zaměřit se na to, co Ti nejlépe vyhovuje. Jsme komunikativní a vstřícné není potřeba se ostýchat a jsme velice rády,když si řekneš co máš rád, aby Ti masáž byla co možná nejpříjemnější a odpovídala Tvým představám... Přece jen každý člověk je jedinečný a potřeby se jistě mohou lišit...

Město: Praha 10 Strašnice
Telefon: 731841016
Věk: 31 let
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP ELISMASAZE na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz