1/1.123 žen
EMILLY18
774118422

Jestli váháš, kde prožít hřích a být za to rád, tak už se rozhodni. Můžeš mít Emily, 20-ti letou, s dlouhými černými vlasy, romskou vášní, pevnými prsy se širokými bradavkami. Jsem tak mladá a Ty můžeš být součástí mého objevování světa plného vzrušení, vášně, orgazmů i závislosti. Chci tě ochutnat, prohlížet se navzájem, chci hledat Tvoje tajné místo, tvůj bod G, ten můj je tam, kde má být. Jestli zatlačíš, jistě podlehnu. Je-li muž šťastný, jsem šťastná i já. Zatím myslím na jedinou věc. Sex a milování. A se mnou je tady Mery, zralá Romka, která má velice pevná prsa, umí jedinečný, něžný a vášnivý pánský fisting, má i všelijaká pomocnítka a chtěla by mi je naučit používat, ráda bych se dívala a třeba se i přidala. Mery je prudká i něžná.A je tady pánové nová slečna, sen všech mužů, 21 letá vášeň s postavou modelky. její doteky tebou projedou jak žhavá láva a až vyloví, jak chceš udělat ?, zatmí se Ti před očima. Můžeš nás mít všechny a nebo každou zvlášť. Tak zavolej a ..........

Město: Strašnice
Telefon: 774118422
Věk: 20 let Výška: 150 cm Váha: 50 kg Barva vlasů: Černé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP EMILLY18 na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz