1/1.126 žen
EMILLY18
774118422

Jestli váháš, kde prožít hřích a být za to rád, tak už se rozhodni. Můžeš mít Emily, 18-ti letou, s dlouhými blond vlasy, pevnými prsy se širokými bradavkami. Jsem tak mladá a Ty můžeš být součástí mého objevování světa plného vzrušení, vášně, orgazmů i závislosti. Chci tě ochutnat, prohlížet se navzájem, chci hledat Tvoje tajné místo, tvůj bod G, ten můj je tam, kde má být. Jestli zatlačíš, jistě podlehnu. Zatím myslím na jedinou věc. Sex a milování. A se mnou je tady také Mery, romská vášeň, která je ohromně vzrušivá na prsou a na bradavkách. Její něžný pánský fisting Ti prodlouží orgazmus a dokáže Tě udržet na vrcholu opakovaně. Nově také nabízí podporu orgazmu vibračním penisem připevněném na svém klíně. Úžasný zážitek. Můžeme i přijet, protože eskort máme v nabídce. Jsi jen krůček od hříšného prožitku, jeden telefonát. A jsme Tvoje.

Město: Strašnice
Telefon: 774118422
Věk: 18 let Výška: 160 cm Váha: 56 kg Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP EMILLY18 na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz