1/1.153 žen
KELLY3
774118422

Jsem Kelly, drobná veselá blondýnka, která chce pokaždé poznat, čím nejvíce muže vzrušit a uspokojit. V klíně jsem vždy upravená o čemž se můžeš ujistit, při mé oblíbené 69. Vím, jak oddálit Tvůj vrchol a tak si budeš dlóóóuho užívat moje laskání a vášnivé hltání Tvojí chlouby. A nejsem tu sama. Koukni se na naše fota a ta, s krásnými prsy je MERY. Její bradavky stojí ihned, jak se jich dotkneš. Její romská vášeň Tě přivede k touze poznat něžný pánský fisting a hluboký orál v Tobě nenechá ani kapičku na potom. O čem sníš, s námi prožiješ. A nově k nám přibyla EMILY,21 LET, velice pečlivá a snaživá začátečnice. Má stále na paměti spokojenost muže a udělá pro něho, co mu ne jen na očích uvidí. Můžeš přijet a nebo přijedeme na eskort. Můžeš nás mít na jednou, každou zvlášť, na dlouho a nebo rychlovku. Zvolej a změň si dnešní den. Zavolej, protože zítra už být ani nemusí. Jeden telefon a ........

Město: Praha 10
Telefon: 774118422
Věk: 20 let Výška: 160 cm Váha: 50 kg Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP KELLY3 na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz