1/1.090 žen
LALLY
000000000

Ahoj všem, jmenuju se Andrea a jsem ze Slovenska. Bydlím tady v Praze už 5 let, ale má čeština stále není dobrá :) Tak se omlouvám. Ráda bych našla muže vyrovnaného, s dobrou povahou. Muže, který si zajde i na pivo, ale nezapomene, že ho budu čekat a těšit se na nej. Taky si nekdy zajdu s kámoškama na kafíčko. K dobrému vztahu patří i sex. A proto bych uvítala, aby Ti bylo ideálně nad padesát, urostlý a chlupáč. Myslím, že větší věkový rozdíl není překážkou. Trošku intimně: mám to ráda v puse. Nejsem precitlivělá a nesnáším scény jako dělají některé kámošky. Jsem finančně zabezpečená, mám dobrou práci, té je někdy až moc. No prostě potřebuju kus chlapa :-) A pres svatky jsem zde, kdyby nahodou. Ďekuju za přečtení.

Město: Praha
Telefon: 000000000
Věk: 27 let Výška: 170 cm Váha: 59 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP LALLY na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
SMS platby technicky zajišťuje Xpay.CZ a agmo - Cena SMS je 40 Kč s DPH. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone. Infolinka 736760798.
Reklamace a řešení problémů s platbou, www.platmobilem.cz