1/1.111 žen
LESBICKE_DUO
704164164

Zdravíme Vás :) Chcete zažít dvojnásobnou rozkoš od dvou krásných,začínajících, mladých dívek? Rády Vám ukážeme pravou lesbickou show se vším všudy,na kterou jen tak rychle nezapomenete. Budeme si Vás hýčkat od hlavy až k patě :) Pokud budete chtít, můžeme za Vámi přijet na hotel,nebo k Vám domů...Neváhejte nás kontaktovat,určitě nebudete litovat :) Karolína s Evičkou English: Greetings :) Do you want to experience the double delight of two beautiful, young, young girls? We will gladly show you a real lesbian show with everything you will not miss. We will pamper you from head to toe :) If you want, we can come to your hotel or to your home ... Feel free to contact us, you will not regret :) Karolína and Eva

Město: Praha
Telefon: 704164164
Věk: 18 let Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP LESBICKE_DUO na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
SMS platby technicky zajišťuje Xpay.CZ a agmo - Cena SMS je 40 Kč s DPH. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone. Infolinka 736760798.
Reklamace a řešení problémů s platbou, www.platmobilem.cz