1/1.298 žen
MAHOSALON
733411639

Nabízíme luxusní erotické masáže a to Erotické masáže Maho,Masáž HotBody ,Nuru masáž ,Mýdlovou masáž,Tantricka masáž, ,Masáž Lingamu(masáž penisu) a ke každé masáži máte možnost přidat masáž s vajíčkem Tenga Egg. Samozřejmě jsme nezapomněli a masírujeme ženy i páry, nebo se můžete nechat hýčkat dvěma masérkami najednou při čtyř-ruční masáži . Zakončení senzitivní masáží penisu,prostaty nebo foot-job , lapdance , pokud masérka tuto službu poskytuje . Klademe velký důraz na důkladnou a erotikou nabitou masáž intimních partií s naprosto úžasným zakončením. K dispozici nealkoholické nápoje zdarma. Denně je možnost vybrat z několika luxusních certifikovaných masérek , které jsou proškoleny pro ty nejžhavější doteky na vašem těle. Přijďte se nechat hýčkat něžnými doteky ,odpočinout si a odpoutat se od všedních starostí . Zaručujeme nevšední zážitek .Bezproblémové parkování přímo u vstupu do salonu na vlastním parkovišti. Praha 3 -beautiful masseuses- perfect parking - luxury apartment Více info kdo masíruje,najdete v profilu masérky na našich stránkách Mahosalon.... STÁLE NABÍRÁME NOVÉ MASÉRKY

Město: Praha
Telefon: 733411639
Věk: 20 let Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP MAHOSALON na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz