1/1.223 žen
MAKAMEPRESNOC
776546611

SOFIE ( prsa č.6 ) zkušená a atraktivní hnědovláska s přírodníma prsama č. 6 !!!! s pohodovým, solidním přístupem, která miluje 69 včetně lízání, a s velikou chutí na sex a různé dovádění. Pokud budeš slečně sympatický, velice ráda Ti to udělá pusinkou až do konce a vše hezky spoliká, nebo Ti může udělat prsní masáž, kdy Tě udělá svýma prsama, což jen tak s nějakou slečnou nezažiješ :) Přivítá Tě v sexy prádélku a postará se o Tebe jako málokterá jiná slečna, aby jsi odcházel spokojený a zcela uvolněný + CHARLOTTE ( prsa č.3 ) – krásná mladá modrooká tmavovláska s krásným úsměvem, která dokáže chlapa pozitivně naladit. Nikdy nepracovala jako společnice, pouze jako erotická masérka, čili může být lehce stydlivá. Ovšem nenechte se oklamat prvotní plachostí, jakmile ji překoná, dokáže se proměnit v nezastavitelnou dračici. No přijďte zkusit sami :) Slečna vám dále dle sympatií nabídne 69 včetně lízání, můžete i prsty dovnitř atd. Kdo z vás miluje ženské tvary, tak si jistě smlsne a přijde na své :) Slečna se bude těšit na vaší návštěvu :)

Město: Praha 5 - Anděl
Telefon: 776546611
Věk: 20 let Barva vlasů: Černé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP MAKAMEPRESNOC na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz