1/1.153 žen
MASAZESARAH
792294000

Jmenuji se Sarah,pro přátelé SÁRA.Jsem profesionální masérka,40+ let.Poskytuji komplexní profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže,v Jihlavě.Jsem zde pro Tvoje nejtajnější chutě a touhy.Jsem velmi něžná a hravá,dokáži vycítit přesně co muž potřebuje a jemně se ho dotýkat a nevynechat žádné místečko na jeho těle.Masáže je možné zpestřit sprchou i společnou a uvolnit a zahnat stres lze hned,avšak mým cílem je co nejdelší dobu Vám vzrušení oddalovat,ne okamžité vyvrcholení.Díky umění dotyku a znalosti speciálních technik "oddalování vrcholu rozkoše",soustředím energii na všechny erotogenní zóny a přivedu Vás k vrcholu i opakovaně.Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů,je používána za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky,poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle.Moje šikovné ruce a hřejivé dotyky Tě nažhaví,zbaví starostí a stresu a uvolní celé tělo a naplní smyslnou energií.Intimní masáže s postupným oddalováním vyvrcholení,zakončuji dlaněmi a prsty.Výstřik zůstává v mých rukách,počet není omezen.Doporučuji masáž minimálně 1 hodinu,která může být poprvé ochutnávkou mých technik mých nebo 90 minut a 120 minut.Mým cílem je Tvoje spokojenost.Dotyky mého těla?Jsou vítány,od mužů,kteří při masáži a stimulaci penisu potřebují kontakt se ženským tělem (pouze na povrchu).Přijď si ke mne odpočinout,čeká Tě jedinečný zážitek.Masíruji ve svém volném čase,od 10:00-20:00 hodin,zavolat 1 den předem.

Město: Jihlava
Telefon: 792294000
Věk: 42 let Výška: 170 cm Váha: 88 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP MASAZESARAH na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz