1/1.125 žen
MASAZESARAH
792294000

Specializuji se na MASÁŽE PRO MUŽE v Jihlavě.Věk muže od 18 let výše.Jsem velmi něžná,dokáži vycítit přesně co muž potřebuje a jemně se ho dotýkat a nevynechat žádné místečko na jeho těle.Říkají o mně ... Má velmi šikovné ruce a hřejivý dotyk.Chcete zažít relax,nezapomenutelné chvíle,odpočinek,uvolnění těla a mysli,nabrat nové síly,zapomenout na starosti všedních dní?Přijďte.Relaxační erotická masáž nebo erotická masáž?Sprcha před masáží.Něžné dotyky a společný relax ve sprše,u masáže od 90 minut.Masíruji v průsvitném prádle,nebo na přání nahá.Masáž na masérském lehátku dle vlastního výběru,velmi individuální přístup k péči o tělo.Minimální čas masáží,erotická masáž 60 minut a relaxační erotická masáž 90 minut.Doporučuji,relaxační erotickou masáž,relax celého těla ve 120 minutách,možnost i koupele.Dotyky mého těla?Jsou vítány,od mužů,kteří při masáži a stimulaci penisu potřebují kontakt se ženským tělem (pouze na povrchu). Intimní masáže s postupným oddalováním vyvrcholení,zakončuji dlaněmi a prsty.Výstřik zůstává v mých rukách,počet není omezen.Sprcha po masáži,může být zakončena vzájemným mytí.Doporučuji a poskytuji pouze před erotickou masáží,Intimní kadeřnictví.Přijďte si ke mne odpočinout, čeká Vás jedinečný zážitek z olejové masáže.Příjemné prostředí, relaxační hudba,milý a osobní přístup na úrovni.Absolutní diskrétnost.Po-Pá 12:00-20:00 hodin.So 10:00-20:00 hodin.Hezký den všem.

Město: Jihlava
Telefon: 792294000
Věk: 42 let Výška: 170 cm Váha: 88 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP MASAZESARAH na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz