1/1.093 žen
MASAZESARAH
792294000

Zdravím Vás. Přijďte si dobít energii, odpočinout a spojit příjemné s užitečným a na kávu. Jedná se o velice jemné relaxační olejové masáže, bez spěchu po celou dobu. Masáže začínají úvodní relaxační masáží dolních končetin nebo masáží celého těla anebo jen vybrané části - hýždě ,záda, šije, krk.V průběhu masáže dochází k masírování intimní partie, používají se speciální masérské tahy a aplikuje se masáž penisu, při které je snahou oddalovat Vaše vyvrcholení, na závěr nebo v průběhu masáže. Jsem hodně hravá a známá technikou "oddalovaní vyvrcholení", pomalými tahy se silným stiskem dráždím, průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu. Mým cílem u erotických masáží není Vaše okamžité vyvrcholení, ale prožívání pocitu vzrušení co nejdelší dobu. Počet happyendu nesleduji, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Masáže jsou zakončeny masáží penisu, pouze rukou. U erotické masáže masíruji ve spodním prádle nebo na požádání nahá. Jemný dotyk mého těla, na povrchu je povinný. INTIMNÍ KADEŘNICTVÍ pro Vás, tj. úprava ochlupení v intimních partií na Vaše přání před masáží, ZDARMA. Samozřejmostí je sprcha (společná od 90 minut masáže) před každou masáží a možnost sprchy i po masáži. Přijď si odpočinout a svěřit své tělo do mé péče.Těším se na Vás pánové. Doporučuji, objednat se alespoň 1 den předem,nebo můžete zkusit "ŠTĚSTÍ" zavolat 1-2 hodiny předem, nejdéle však ve 20 hodin. Pondělí-Sobota 9-20 hodin.

Město: Jihlava
Telefon: 792294000
Věk: 42 let Výška: 170 cm Váha: 88 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP MASAZESARAH na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
SMS platby technicky zajišťuje Xpay.CZ a agmo - Cena SMS je 40 Kč s DPH. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone. Infolinka 736760798.
Reklamace a řešení problémů s platbou, www.platmobilem.cz