1/1.020 žen
MASAZESARAH
792294000

Nabízím příjemný RELAX, pohodové MASÁŽE bez spěchu po celou dobu. Pánové,přijďte si dobít energii,odpočinout a spojit příjemné s užitečným,na kávu. Jsem hodně hravá a známá technikou "oddalovaní vyvrcholení", pomalými tahy se silným stiskem dráždím, průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu. Mým cílem u masáží erotických není Vaše okamžité vyvrcholení, ale prožívání pocitu vzrušení co nejdelší dobu oddalováním Vašeho orgasmu. Erotické masáže (60 minut) a relaxační erotické masáže začínají masáží dolních končetin (90 minut) nebo masáží celého těla (120,240 minut), během masáže dochází k masírování intimní partie, používají se speciální masérské tahy a aplikuje se masáž penisu, při které je snahou oddalovat vyvrcholení, na závěr nebo v průběhu masáže. Počet happyendu nesleduji, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Masáže jsou zakončeny masáží penisu, pouze rukou. Masáže provádím na masérském lehátku, vyhřívané podložce, případně japonském futonu. Masáže probíhají v pohodové atmosféře, intimním osvětlení za tónů relaxační hudby a vonných svíček. Samozřejmostí je sprcha před každou masáží a možnost sprchy i po masáži. U erotických masáží od 90 minut sprcha (společná) a od 120 minut možnost koupele.Přijď si odpočinout a svěřit své tělo do mé péče. Těším se na Tvoji návštěvu. SÁRA. Zaručuji naprostou diskrétnost. Pondělí-Neděle 9-12, 13-20 hodin. Doporučuji, objednat se alespoň 1 den předem, nebo zkuste "ŠTĚSTÍ" zavolat 1-2 hodiny předem.

Město: Jihlava
Telefon: 792294000
Věk: 41 let Výška: 170 cm Váha: 85 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP MASAZESARAH na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
SMS platby technicky zajišťuje Xpay.CZ a agmo - Cena SMS je 40 Kč s DPH. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone. Infolinka 736760798.
Reklamace a řešení problémů s platbou, www.platmobilem.cz