1/1.091 žen
MASSAGECHANEL
774369451

Vážení klienti, rádi bychom Vás pozvali do příjemného prostředí salonu Chanel, který Vám umožní ponořit se do nezapomenutelné atmosféry klidu, relaxace a potěšení. U Nás najdete uvolnění od každodenního spěchu a stresu. Naše slečny Vás naladí na tu správnou vlnu a budou Vás hýčkat na těle i duši. U Nás zažijete nevšední kouzlo dotyků s nezapomenutelnou kombinaci erotiky a smyslnosti. Náš interier Vám nabídne diskrétnost, pocit naprostého klidu, harmonie a spokojenosti. Smyslnost může existovat bez sexualit, když je obohacena nepřetržitými doteky plnými citlivosti a porozumění . Dotek má své kouzlo, a na základě smyslné a erotické techniky uvolní vnitřní energii celého těla. Budete mít pocit, jako v ráji. Masérka si Vás po celou dobu bude hýčkat, že nebudete chtít odejít. Po skončení masáže se Vám dostane absolutní péče. Vaše spokojenost je pro naše masérky prioritou. Nabízíme erotickou masáž s prvky tantry, která je spojená s dotyky krásné masérky. Jedná se o klasickou masáž celého těla, nohou, zad a šíje, spojená s masáží body to body. Nebo pokud jste si vždy chtěli vyzkoušet odevzdanost vášeň a hru, pak je možnost vyzkoušet masáž s prvky BDMS kde lze zažít intenzivní prožitek, při kterém se umocní síla vědomého BDSM. A další druhy masáží z naší nabídky. Výhodou masáže je individuální přístup. Proto neváhejte a přijďte se přesvědčit. Veškeré další informace Vám rádi sdělíme na uvedeném čísle nebo emailu. Budeme se na Vás moc těšit.

Město: Praha 3
Telefon: 774369451
Věk: 20 let
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP MASSAGECHANEL na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
SMS platby technicky zajišťuje Xpay.CZ a agmo - Cena SMS je 40 Kč s DPH. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone. Infolinka 736760798.
Reklamace a řešení problémů s platbou, www.platmobilem.cz