1/1.167 žen
MELISSAPRINCESS
776546611

Melissa je mlaďounká a velmi půvabná studentka, která miluje společnost mužů. Ráda je rozmazluje a hýčká. Slečna tě vždy přivítá s úsměvem, ve svůdné košilce a na vysokých podpatcích. Ve společnosti této slečny se budeš jednoduše cítit jako v opravdovém ráji. Melissa se věnovala závodnímu tanci, a díky tomu má pevnou a pružnou postavičku a překrásně tvarované, plné, přírodní poprsí. Zaručujeme přístup opravdové milenky, domluvit se dá orálek (i bez), líbání, footfetish, žhavá erotická masáž, a mnoho dalších slastí... Melissa is really young and georgeous student who loves company of men. She loves to pamper and cuddle with them. This lovely Miss will always welcome you with a smile and dressed in a sexy lingerie and high heels. You'll feel like you're in the real paradise in her company. She used to be a professional dancer and she's got the most sexiest and fittest body you've ever seen. Especially her firm and full natural breasts are just begging you to feel them. We guarantee access to a real lover. Oral sex is really not an issue here if you fancy that. Kissing, foot fetish & hot erotic massage and lots of other delights are available. .

Město: Praha 5 - Anděl
Telefon: 776546611
Věk: 22 let Výška: 165 cm Váha: 52 kg Barva vlasů: Černé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP MELISSAPRINCESS na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz