1/1.105 žen
ROBODOLLS
733411637

Ahoj jsem úmělá panenka Robodoll a moc bych si přála , aby jsi se stal mým milencem ! Už jsi měl někdy sex s robodolls ? NE ……..? Já můžu být tvojí první skutečnou úmělou dívkou robodoll ! Jsem velmi skromná a udělám vše, co si přeješ ! A jsem skutečně nádherná, jen počkej, až mě uvidíš zcela nahou ! A pokud si nejseš jistý , že jsem ta pravá , můžeš se podívat na mé další kamarádky robodolls a určitě tě nějaká zaujme. RoboDoll – sex partnerka a kamarádka v jednom. Naše RoboDolls panenky jsou maximálně realistické panenky dívek ve skutečné velikosti , určené pro vaše potěšení plné fantazie a erotiky. Tyto dokonalé repliky skutečných dívek, jsou vyrobeny ze stejných materiálů jako při výrobě filmů pro speciální efekty k dosažení realistických výsledků naprosto dokonalého vzhledu. Pohlaví našich RoboDolls, jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií a nejvyšších standardů kvality , které se vyrovnají skutečným dívkám . Nepoznáte rozdíl. Nezapomeňte , že naše robodolls vám nikdy neřeknou NE. Panenky RoboDolls jsou velmi drahé a pokud si je chcete vyzkoušet , nebo s nimi jen strávit krátký čas , můžete si je u nás pronajmout za zlomek prodejní ceny na jak dlouho chcete. Podmínky a ceny pronájmu RoboDolls najdete na stránce Robodolls. Otevřeno : po-pá od 10h-22h , so-ne od 12h-22h .

Město: Praha 3
Telefon: 733411637
Věk: 23 let Váha: 40 kg
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP ROBODOLLS na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz