1/1.335 žen
SPOLUPRACE
774243656

PRAHA 1 - CENTRUM, Nabízíme SPOLUPRÁCI milým slečnám, ženám, dívkám i začátečnicím. Hledáme ženy štíhlé, hubené i plnějších tvarů. Ubytování je ZDARMA - vlastní pokoj, wi-fi, smart-TV, občerstvení, kafe, veškeré nealko je zdarma. Děláme privátek i escorty (vlastními auty) a je na tobě, co si vybereš. Pracovní dobu si určíš ty sama. Vše je placeno. Dívky neplatí vůbec nic a o nic se nestaráš, prostě jenom vyděláváš. Máme velkou reklamu na všech nejznámějších internetových serverech, kterou máš také zdarma, neplatíš. Příplatky si necháváš, nedělíš se o ně. Vybavená domácnost s pračkou, sušičkou, myčkou atp. Příjemné chování, bez buzerace, žádné pokuty a stres, v práci jsme vždy maximálně tři dívky. Penízky dostáváš IHNED NA RUKU. Přidej se k nám, nestíháme! Zavolej, napiš i na WhatsApp.

Město: PRAHA 1
Telefon: 774243656
Věk: 18 let
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP SPOLUPRACE na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz