1/1.167 žen
STUDIO1PARAGATE
730778023

Milí pánové, jsme masérky ve studiu Paragaté, které vám otevírá svět nevšedních smyslných a erotických zážitků. Nabízíme Tantrické i BDSM masáže, opravdu energickou masáž penisu a další. Ke každé masáží máte 30minut ZDARMA na sprchu a odpočinek, ŽÁDNÉ PŘÍPLATKY za FOOT masáž nebo masáž PROSTATY a další výhody pro REGISTROVANÉ ČLENY V.I.P. věrnostního programu (na našem Paragate webu). Procházíme pofesionálními pravidelnými kurzy erotických masáží a erotických technik, se kterými se jinde jen málo setkáte. Můžete se dokonce zúčastnit individuální výuky, nebo kurzu. Jsme rozděleny do třech kategorií, podle zkušeností. Chcete nadšenou Junior masérku, zkušenou Masérku, nebo profi Top masérku? To je čistě na vás. My jsme zde pro vás! Protože víme, že každý intimní zážitek ve vás i v nás zanechává mnoho pocitů, masírují u nás pouze masérky, které masáže milují a dávají do nich maximum. Vždy však respektujeme hranici masáže a očekáváme to samé i od našich klientů, - SEX NEPOSKYTUJEME.

Město: Praha Žižkov
Telefon: 730778023
Věk: 24 let
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP STUDIO1PARAGATE na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz