1/1.234 žen
SWEETLADIES
792203218

Už podle našeho názvu SweetLadies je zajisté zcela jasné, co u nás můžete čekat. Ano, sladká, mladá a roztomiloučká děvčata. Hledáte milenku, kamarádku, slečnu na jednu noc čí krátkou známost ? Tak jste tady správně! Zakládáme si na tom, aby klient byl u nás spokojen, rád a často se k nám vracel. Čisté, příjemné a útulné prostředí je u nás samozřejmostí. Každý pokojíček má své kouzlo, proto u nás můžete čekat plnou diskrétnost a hlavně pravé fotky slečen. Pokud se nemůžete rozhodnout se kterou slečnou by jste chtěl strávit čas, není problém si slečnu vybrat přímo na místě. Vámi vybraná slečna vám bude plně k dispozici. Aby to takto bylo, máme v každém pokojíčku sprchu a je zcela na vás jak s časem naložíte. Můžete si užít příjemnou spršku se slečnou, masáž nebo se nechat o pečovávat od začátku až do samého konce. Pokud vás sprška dobře navnadí, může to pokračovat sklenkou dobrého vína, které je u nás k dispozici. Uděláme maximum pro vaši spokojenost. Počet vyvrcholení není nijak omezen a na veškerých nabízených i nenabízených službičkách se s vámi rády domluvíme dle vaší chuti. Máme pro vás připraveny různé velice lákavé balíčky službiček, kde si vybere každý z vás. Pokud Vás tato myšlenka zaujala, neváhejte nás kdykoliv během dne kontaktovat. Nacházíme se na Náměstí Bratří Synků na Praze 4.

Město: Praha 4
Telefon: 792203218
Věk: 24 let Výška: 170 cm Váha: 50 kg Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP SWEETLADIES na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz