1/1.121 žen
SWEETNICOLE
776146941

Diskrétní privátek Sweet Nicole v centru Prahy nabízí VŽDY výběr minimálně ze tří mladých dívek dle Vašich představ. Klasický sex a mazlení, masáže, whirpool s jednou, dvěmi či třemi najednou. Láká li tě nefalšovaná ostrá lesbishow a hra s jazýčky pak přijď za Andrejkou a Zuzkou /společné fotky dvou dívek/, hledáš li mladou a nezkušenou prsatou dívku pak je zde slečna Dominika /dívka stojící u sloupu/, pokud tě lakákají malé rozinky slečny Lucie /blond dívka na sedačce/ a nebo jsi příznivcem vysokách štíhlých /dívka klečící/ či hledáš zkušenou ženu na perverzní mrdačku, kterou ti nabídne jen Kamilka žena s čepicí, či chceš li pohodovou blondýnku Adrianu /na modré postýlce/. Nejvíce mazlivá a přítulná je štíhlounká a vysoká Nicol s postavbou modelky a výškou přes 180 cm...kterou najdeš na posledních třech fotkách. Přijď se s námi pobavit. Zcela určitě si vybereš přesně to co potřebuješ. U nás najdeš jen dívky které zde skutečně jsou. Žádné stažená fota a falešné prezentace.

Město: Praha
Telefon: 776146941
Věk: 28 let Výška: 180 cm Váha: 58 kg Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP SWEETNICOLE na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz