1/1.223 žen
SWEETPUSSY
774118422

Jestli si chceš užít příjemné prostředí ve společnosti krásných a nadržených slečen právě si našel co hledáš. Jsme příjemný privátek na Praze 10, sídlíme kousek od metra Strašnická. Parkování je přímo před domem a je bez zón. Jistě oceníš naprosté soukromí a sprchu přímo na pokoji. Dbáme na to, aby fotky slečen byli originální, neupravované a aktuální. Můžeš se spolehnout že služby které mají slečny vypsané opravdu dělají. U nás najdeš pouze mladé a krásné slečny, to je sweetpussy kde dostaneš za standardní ceny servis na úrovni a budeš se rád vracet. Více informací o slečnách a přesný rozpis najdeš na našich stránkách sweetpussy nebo si můžeš vybrat slečnu až na místě, kde se ti všechny slečny rádi představí. Máme otevřeno non-stop :-)

Město: Praha 10
Telefon: 774118422
Věk: 19 let
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP SWEETPUSSY na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz