1/1.186 žen
ZLUTAVILA
777669658

Ahoj! Jsme žhavé dívky z vašich snů. Přijďte k nám a zažijete opravdový zážitek z lásky. Ukážeme vám všechny naše talenty a dáme vám pocítit opravdovou lásku. Nikdy na nás nezapomenete! Jsme nejlepší night club v Olomouci a zveme všechny fajn pány do našeho útulného pelíšku, kde si skvěle odpočinete, načerpáte energii a uspokojíte své touhy... Slečny nabízím erot. masáž s ručním nebo orálním zakončením, masáž body to body, autoerotiku a moc příjemné mazlení! 100% diskrétnost, vysoká kvalita služeb, čisté prostředí a především dobře strávený čas ve společnosti pohodových slečen. Těšíme se! Hello! We are hot girls from your dreams. Come to us and see real love experience. Lets show you all talents and we will give you we love. You will never forget us!

Město: Olomouc
Telefon: 777669658
Věk: 18 let Výška: 25 cm Váha: 57 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP ZLUTAVILA na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz