1/1.091 žen
ZUZANKAPRAHA
000000023

Ahoj, hledám si pouze jednoho milence k trvalému a diskrétnímu vztahu za odměnu, miluji sex a rada bych spojila příjemné s užitečným, nejsem profesionálka a hledám dlouhodobější vztah. Jsem příjemná, usměvavá slečna, co se ráda mazlí, dotýká a něžně miluje, užívám si orální sexík, jak dávat, tak dostávat. Análek se mi také líbí, pokud bys byl opatrný. Umím také hezkou erotickou masáž, při které si dokonale odpočineš. Nabízím Ti mou příjemnou společnost, se mnou se určite hezky odreaguješ, jsem inteligentní se smyslem pro humor (a dobre suche vino nebo bublinky..) Mám slabost pro starši charismatické muže, ráda se nechávám hýčkat,mluvím také výborně anglicky a obstojně německy. Zuzka

Město: Praha
Telefon: 000000023
Věk: 29 let Výška: 160 cm Váha: 55 kg Barva vlasů: Zrzavé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP ZUZANKAPRAHA na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz