1/1.482 žen
DIANKA_CLAUDIE
720517156

Claudie 20 a Dianka 19 jsou dvě nejlepší kamarádky, které nikdy předtím v erotice nepracovali. Dnes to bude jejich poprvé v životě . Obě jsou to hodně krásný holky a určitě stojí za to !!!!! Orálek bez, Líbání, análek, 69, POLYKÁNÍ a mnoho dalších slastí.....KDO RÁD ZKOUŠÍ NOVÉ MASÍČKO, NEBUDE LITOVAT.............................................................................................................................Dianka: má krásné modelkovské tělíčko a velice milou, veselou a přátelskou povahu. Je znát, že nikdy v erotice nepracovala. Ma ten spravný elán a nadšení, které (jestliže Dianku navštívíte) Vám přinese mnoho radosti a pocitu absolutního uspokojení. Není nic lepšího, než krásné holky, které ještě nemají žádné manýry a jdou do všeho s plným nasazením a snahou být dokonalou milenkou.............................................................................................................................Claudie: Dívka s krásným obličejem a hezky tvarovanými prsy č.3. Dívka, která Vás bude opravdu bavit. Ráda to dělá pusinkou a ještě raději se u toho kouká do očí... V jejím nádherném pohledu roztajete jako sněhová vločka....Je extrémě milá, na nic si nehraje a je fakt moc hezká...Když budete mít šikovný jazýček, tak se hezky udělá..... Dopřejte si jistotu nádherného zážitku s krásnou holkou...S Claudií to bude extra jízda !...................................................................................... PRAHA 2, TŘEBÍZSKÉHO. Parkování v ul. Polská (zelená zóna)..

Město: Praha
Telefon: 720517156
Věk: 28 let Výška: 170 cm Váha: 55 kg Barva vlasů: Černé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP DIANKA_CLAUDIE na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz