1/1.485 žen
DROBNA_BETTY
773185519

Milovníci štíhlých a drobných dívek mají jedinečnou příležitost si užít se smyslnou drobnou kráskou. Ale nenechte se zmást. V křehkém dívčím těle se ukrývá ďáblík. Dokáže se proměnit v dračici a přivézt tě k dokonalému orgasmu. Její úzká růžová kundička touží po pořádné jízdě. Může ti nabídnout kvalitní orálek s ochranou nebo si s ní vychutnej oboustranný piss. Nebo ti může také udělat krásnou uvolňující masáž celého těla. Přijeď se zrelaxovat po namáhavém dni na P 3 Žižkov. Escort možný . Guys there is a chance to enjoy a great sex with this little tiny girl.She has a body of a schoolgirl, but inside there is a little devil. She can give you a great BJ with, or you may enjoy piss with her. Her tight pussy needs a real action. Let´s relax after a hard day, have drink and good sex. She is at Prague 3 Zizkov. Outcall possible.

Město: Praha 3
Telefon: 773185519
Věk: 31 let Výška: 155 cm Váha: 42 kg Barva vlasů: Černé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP DROBNA_BETTY na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz