1/1.481 žen
HOLKY_AAA
777577776

Vítá Vás AAA Exclusive klub a escort servis. Patříme mezi klubovou špičku. Sídlíme přímo v centru Prahy. Náš klub je ideální místem, kde zažít pánskou jízdu nebo zakončit rozlučku ze svobodou. U nás najdete celou řadu luxusních slečen,které se nebojí předvést svou krásu, a oslnit Vás okouzlujícími pohyby , ať už tancují před Vámi ,nebo Vám slečnu dovezeme do Vašeho soukromí.. Naše slečny , Vás navnadí a rozjitří Vaši představivost .Každý den velky vyběr slečen. Přijďte se předvědčit a dopřát si toho nejlepšího..U nás se Vám, v žádném případě slečny nevnucují, můžete si vychutnat skvělou atmosféru a skvělou zábavnou show.. Co u nás najdete? 9 pokojů, VIP pokoj, whirpool, 15-20 dívek, exkluzivní prostory, show cabaret, strip, tantra, , šampaňské, , full bar a hlavně skvělou atmosféru..DISKRÉTNOST A ČISTOTA JE NAŠÍ PRIORITOU!!! Pokud zavoláte nám, přijedeme pro Vás zadarmo!!(týká se jen Prahy) My se postaráme o Vaše pohodlí...Těšíme se na společné chvile s Vámi.

Město: PRAHA
Telefon: 777577776
Věk: 23 let Výška: 165 cm Váha: 50 kg Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP HOLKY_AAA na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz