1/1.482 žen
KATA13
728240530

Dnes pracujeme !!!ROZKOŠ MASÁŽE !!.Krásný den přejeme a zveme Vás na rozmazlování celého Vašeho těla našimi příjemnými i žhavými doteky při erotické i relaxační masáži. Vaše sexuální energie se rozlije do celého Vašeho těla. Masírujeme rukama, nohama, tělem, prsy, ústy, jazykem i našimi hýžděmi. Naše masáž Vás uvolní a vzruší každičkou část Vašeho těla. Naše masáže jsou určeny pro muže všech věkových kategorií, ženy i páry, kterým již bylo 18 let. Naše nabídka je rozdělena na relaxační a erotické masáže, které lze propojit. V erotických masážích nabízíme různé praktiky, ale samozřejmě je přizpůsobíme Vašim požadavkům a ty co Vás neuspokojují neděláme!!!!! Vše je na dohodě a naše zkušené masérky jsou schopné Vašim požadavkům vyhovět. U nás je možná masáž hýždí, prostaty, penisu, varlat, roztahování a stimulace análního otvoru, hledání bodu G, dále stimulace bradavek, masáž ušních lalůčků, chodidel. Vše je možné zakončit vyvrcholením. Pokud by ti nestačily jedny ruce a ústa, není problém zapojit více šikovných masérek. Děláme půlhodinové, hodinové i delší masáže pro jednotlivce, páry i celé skupiny. K dispozici je whirpoolka pro 4 osoby, propojená s posezením pro cca 10 osob, u dobrého nealkoholického i alkoholického moku. K dispozici barová obsluha, ale je možné i své oblíbené pití přinést sebou. S přáním krásného dne Vaše masérky NĚCO PRO DÁMY: MASÁŽ VAGÍNY, PRSOU, STIMULACE ANÁLNÍHO OTVORU AŽ DO VAŠEHO VYVRCHOLENÍ

Město: Praha 2, Svatoplukova 2
Telefon: 728240530
Věk: 28 let Výška: 18 cm Váha: 18 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP KATA13 na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz