1/1.485 žen
KIRINKA
603952352

Zdravím Vás všechny chlapíky ^_^ , ENGLISH SPEAKERS WARMLY WELCOME! I do take my job seriously. I work not only with my head clean but with good faith, too. Long story short: 'I ain't like these hoes'. I am happy to meet you, sophisticated gentlemen. Bookings on WhatsApp ONLY. dovolte mi abych se představila: Jmenuji se Kira, je mi 23 let a tuhle práci beru vážně. Pracuji v soukromí, s čistými úmysly i s čistou hlavou. Po každé návštěvě peru komplet ložní prádlo a desinfikuji koupelnu i s ložnicí. Nečekej chabý servis, tím pádem ani chabou odměnu. Nečekej žádnou levnotu ani levotu. Dělám tzv. 'Komplet odbavení' které obsahuje: Top First Class deepthroat (NO JOKE) , (anální sex slečny na úrovni jako já NEPROVOZUJÍ). Na fotografii jsem skutečně já :). Diskrétnost je u mě klíč. Fotky neposílám a preferuji objednávání rezervací alespoň 1 den předem. Pouze prostřednictvím WhatsAppu. Píšu pouze na WhatsAppu, nevolám. Přijď! Ráda uvítám a poznám gentlemany na úrovni ^_^. Vaše Kira. POUZE WhatsApp WHATSAPP ONLY. Miluju Vás <3 Love you my darlings.

Město: Praha - Hostivař
Telefon: 603952352
Věk: 24 let Výška: 178 cm Váha: 65 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP KIRINKA na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz