1/1.481 žen
LUCIANA
778722667

ROZMRAZÍM VAŠE ZTUHLÉ TĚLO - Ďáblík, který vás přivede do nebe. ROZPÁLÍM VŠECHNY VAŠE SMYSLY. Jsem 25letá ďáblice co si ráda hraje a taky hezky zlobí. Rozbouřím vaše hormony svým rozpáleným tělem, na které mi nanesete olej úplně všude, kde to máte rádi. V mé rozpálené náruči z Vás spadnou všechny starosti a necháte se unášet na vlně slasti, chtíče, ztopořených bradavek a mokrého klína. Celou dobu se můžete oddávat nepopsatelné rozkoši. Budete si přát, aby Vašich 90 minut ďábelské masáže nikdy neskončilo. Propátrám všechny Vaše tělesné partie hlazením, třením i klouzáním tělo na tělo. Možností máte nespočet, tak si je pojďte se mnou vyzkoušet... V mém originálním podáni EROTICKO-TANTRICKÉ MASÁŽE spolu úplně roztajeme vzrušením, které vypukne v několikanásobný, intenzivní orgasmus!!! OBOUSTRANNÁ OLEJOVÁ MASÁŽ s třením těl, trvá úžasných 90 minut, s mozností prodlouženi a poskytuji. Základní cena na 1 h. Každý týden pro vás mám také NOVÉ PŘEKVAPENÍ, které ještě prodlouží dobu Vašeho HÝČKÁNÍ, tentokrát Vám ještě před masáží, nyní poskytnu 10 minutovou INDICKOU PROTISTRESOVOU MASÁŽ HLAVY jako BONUS. Tento týden týden vás uvítám v novém rajcovním spodním prádle, kde si mě postupně sami svléknete... a to je teprve začátek… zajímá Vás, jak tento perverzní příběh pokračuje? Kdykoliv zavolejte a objednám Vás. Vyzkoušejte si tento JEDINEČNÝ ZÁŽITEK se mnou. Možnost objednání i klasické relaxační masáže (jsem certifikovaná masérka).

Město: Brno
Telefon: 778722667
Věk: 30 let Výška: 172 cm Váha: 65 kg Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP LUCIANA na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz