1/1.485 žen
LUCIE1998
773066278

Dělám klasiku kterou si naplno užívám, kdy moje vlhká kundička nemá nikdy dost, takže počítej že jak se uděláš jednou že tě hned nevyhodím ale dám ti šanci na druhé a třeba i třetí kolo !Potřebuji šukat pořád a proto jsem Nymfomanka a nestydím se za to. Mezi mé koníčky patří i středí SM, mám pomůcky jako jsou, pouta, roubík, připínací penys) a různé další hračky s kterýma tě potrápím tak že na to nezapomeneš a oddálím ti výstřik tak že jak se uděláš tak na to opravdu nezapomeneš. Jestli máš nějaké tajné představy určitě mi je napiš protože pokud si o ně neřekneš tak je nikdy asi splněné mít nebudeš, u mě najdeš to co hledáš a proto jak za mnou příjdeš tak už asi nebudeš potřebovat hledat jinde protože dostaneš co chceš v rámci možností. Chceš se ke mně dostat ? Mám toho poměrně hodně ,,samozřejmě když chci já" a když mám náladu a chuť tak můžu šukat od rána do večera, protože už jsem pár fajn chlapů poznala kteří za mnou chodí pravidelně a pořád mi volají noví zájemci kteří se chcou vidět, tak opravdu málo kdy zvednu telefon protože je toho moc a všem radost udělat nejde ! Tak prosím ohledně domluvy radši mi napište SMS a z mé strany domluva vždy platí a je na 100% a to samé očekávám od Vás ! A hlavně je daleko jednodušší pro mě domluva formou sms než domluva vykecáváním a stráty času, nemám čas a ani ho nechci mít na vykecávání a jak mám práci tak telefon stejně nezvedám a ani neodepíšu, takže zaměřte se opravdu hlavně na SMS - číslo je přímo na mě a fotky jsou aktuální.

Město: Uherský Ostroh
Telefon: 773066278
Věk: 24 let Výška: 169 cm Váha: 58 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP LUCIE1998 na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz