1/1.485 žen
MADAM_ALICE
604984029

Toužíš se stát hračkou skutečně sadistické a dominantní Madam? Provedu tě světem těch nejtemnějších fantazií a tvé zvrhlé touhy se stanou realitou. Je mi jedno, jestli budeš prosit - jakmile se za tebou zavřou dveře, jsi jen hračkou v mých rukách. Vše, co s Tebou budu dělat, mě skutečně vzrušuje. Ty jsi jen objekt, věc, která mi přinese zábavu. Já jsem krásná a sexy Madam, která tě přivítá oblečená v upnutém latexu, který mi budeš muset olejovat, nebo v krásném erotickém oblečku, který nedokážeš dostat z hlavy. Mou vášní jsou kozačky a vysoké podpatky, ale klidně ti nacpu do tlamy i své bosé nohy. Mám roky zkušeností se soft i hard SM. Vzrušuje mě pánský anál a fisting. Mám velmi silný fetiš na clinic a důkladné a perverzní vyšetření tvého péra i análu si opravdu užiju. Umím tě vycévkovat i pevně spoutat, aby ses krutému vyšetření nemohl vzpouzet. Vyžívám se v ponižování. Naplivu ti do huby a pak tě klidně pochčiju, ty nulo. Přinutím tě lízat mi kozačky a sledovat tě, jak se u toho udělám. Láká tě bolest? Nemám problém tě seřezat do krve. Byť jsem drobná, síly mám na to dost. Ale umím být i jemná a nechat tě odejít beze stop. Chceš prožít skutečné extrémy? Nakopu ti koule. Baví mě krev, jehly, zašívání. Hranice? Nikdy jsem žádné neviděla. Ale slyšela jsem, že jsou v mysli některých lidí. Tak přestaň snít a přijď si splnit své touhy.

Město: Praha 7 - Letná
Telefon: 604984029
Věk: 28 let Výška: 157 cm Váha: 52 kg Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP MADAM_ALICE na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz