1/1.485 žen
MADAMLEADESALVO
608483092

Jsem dokonale perverzní a sexy Domina LEA, je mi 34 let a vyžívám se v perverznostech a žádná z nich mi není cizí, jako třeba pánský anál, piss, fisting análu, ballbusting, trampling, face-sitting, ponižování, feminizace, footfetish, podvazování, mučení bradavek, folie, ponny play, dog play, šikana, vosk, cévkování, klystýr, věznění, drezůra, ponižování na veřejnosti a třeba i nucená masturbace. Ráda tě budu ponižovat kdekoliv, kdykoliv a za jakýchkoliv okolností, budeš mi muset lízat nohy a zadeček, budeš můj sexuální otrok bez jakýchkoliv práv. Chceš být mojí sexuální hračkou? Přijď, zamnou a budeš… Jsi neposlušný? Já si tě vychovám a donutím tě k poslušnosti. Zavolej a domluv si semnou lekci buď u mě, nebo i u tebe doma. Volej kdykoliv na tel. Buď můj otrok a já budu tvá Madam Lea. LeontynKa DeSalvo

Město: Praha 5
Telefon: 608483092
Věk: 34 let Výška: 170 cm Váha: 74 kg Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP MADAMLEADESALVO na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz