1/1.485 žen
MARKETA1
731759572

SM v mých představách je rafinovaný sex. Přivážu tě a ze začátku ti dovolím se jen dívat. Předvedu se ti na vysokých podpatcích a v sexy prádle. Až budeš vzrušený, tak si tě přivázaného znásilním. Umím i pořádně přitvrdit, ale jsi-li začátečník, nemusíš se obávat. Vše záleží na dohodě. Nebo by jsi radši hrátky s perversní zdr. sestřičkou v clinic studiu na gynekologickém křesle? Máš jinou představu? Přijď mi ji říct. Může se přidat i kolegyně. Praktiky: SM v lehčí i v tvrdší formě, bondage, výprasky, věznění, elektrosex, vosk a led, footfetish, bootfetish, facesiting, trampling, psych. ponižování, mučení bradavek a penisu, ballbusting, breathplay, mumifikace, realizace scénářů, feminizace, dogplay, masáž prostaty, strap on, klystýr, piss, pánský anál, vakuová pumpa, omezení smyslů, ovládání, roleplay, sexuální otroctví, perverzní mluva, znásilnění..... Nedělám: kaviár, cévkování, krvavé praktiky. Jsem k zastižení pondělí - pátek (12:00 - 18:00) v SM studiu Satanela.

Město: Praha
Telefon: 731759572
Věk: 35 let Výška: 173 cm Váha: 60 kg Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP MARKETA1 na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz