1/1.481 žen
MICHALOVYAZYLY
725729838

Nabízíme luxusní milenecké azyly po celé Praze - nejsme hodinový hotel. Naprostá čistota a 100% diskrétnost jsou pro nás prioritou. U nás se s nikým nepotkáte, nikde se neregistrujete. Můžete si tak užít své milenecké hrátky absolutně natajno. Všechny azyly jsou kompletně vybavené a zařízené apartmány. Ve výbavě najdete vše včetně ručníků, sprchového gelu nebo kávy a čaje. Každý azyl má kromě nádherné ložnice i kuchyňku. Můžete si tak připravit i něco k jídlu nebo si společně vychutnat skleničku vína. - 100% diskrétnost - žádná recepce, s nikým z našeho týmu se nepotkáte. Naše milenecké azyly jsou na různých místech Prahy, takže nemůžete potkat ani jiné hosty. - Self check-in - klíče si vyzvednete ve schránce, ke které vám pošleme kód. Žádná recepce. - Kompletně vybavený apartmán - včetně kuchyňského koutu, potřeb na vaření, skleniček na víno. Samozřejmostí jsou ručníky, sprchový gel, mýdlo nebo fén na vlasy. - Ubytování bez registrace - Nechcete nám sdělovat vaše jméno? Nevadí, stačí přezdívka. - NONSTOP provoz! Možnost pronájmu i na celý den. Nabízíme pouze prostory!!!

Město: Praha
Telefon: 725729838
Věk: 20 let Výška: 170 cm Váha: 50 kg Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP MICHALOVYAZYLY na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz