1/1.482 žen
NADRZENAZUZKA
728627505

Macátá milfka tě ráda přivítá na hambaté hrátky. Prsa 5tky tě okouzlí a zároveň i potěší, můžeš se v nich krásně porochnit. Přivítám jak zkušené hřebce, tak i nezkušené zajíčky, které proškolím. Lehčí SMko vítám a moc mě to baví. Mám bičíky, důtky, rákosky a kvalitní pouta. Nějaké role, ty ponížený sluha já madam, kterou musíš uspokojit, nebo můj žák? Mučení, trápení varlátek. Sexík s nadrženou samicí, kde ty máš při poloze já nahoře ksichtík v mejch pětkách. Vše je možné dokonce i to nemožné. Orálek bez ti nabídnu a i si ho užiju. Nečekej a volej, potřebuji ukojit své chutě na pořádném nemravovi. Nabízím i možnost naprostého relaxu - nejdříve společné mydlení ve spršce na uvolnění těla. následně profesionální masáž, kde ti promasíruji svalstvo a nezapomenutelná erotická masáž, kterou jen tak někde nenajdeš! Masíruji každým kouskem svého těla jako štětcem po plátně, patřičně nahřátým olejíčkem. Nenechavé prstíky se budou věnovat i tvému pokladu. Namasíruji tě speciální technikou skutečného oddalování až budeš prosit, abych tě konečně nechala uvolnit. Přijď se zaradovat na ženské, néééé křehulce. Zavolat můžeš i v případě, že bys chtěl (za kredit do mobilu) zkusit něco "pouze" po telefonu. Nemusíše se bát přijít - u mě se desinfikuje po každém klientovi! Je možné změřit teplotu jak mou, tak i tvoji. Čistota nade vše :) Těším se na Tebe Nadržená Zuzka

Město: Praah 5
Telefon: 728627505
Věk: 50 let Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP NADRZENAZUZKA na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz