1/1.481 žen
NARUZIVA1
607129432

NONSTOP! U MNĚ BUDEŠ SPRÁVNĚ..VŠECHNY ZDRAVÍM, MILOVNÍKY KVALITNÍHO SEXU SE MNOU! JSEM CHTIVÁ NARUŽIVA!! CHCI TĚ. MRDAVÁ SAMIČKA K POMILOVĂNI!! DOKONALÁ MILENKA PRO TEBE.. NONSTOP MRDÁNÍ I ESKORT V OL!!!ŽHAVÁ A ČEKÁM V SEXY PRÁDLE V POSTÝLCE!! STÁLE PŘI CHUTÍ!!MILÁČKOVÉ, TADY BUDEŠ SPRÁVNĚ! KRÁSNÁ HRAVÁ NADRŽENÁ SAMIČKA K POMAZLENI A K POMILOVANÍ. MÁM RÁDA POŘÁDNÝ ZÁSUN, ANAL OBOUSTRANNÝ, EROTICKÁ MASÁŽ PENISU SE ZAKONČENIM, STŘÍDÁNÍ POLOH, ORÁL BEZ HLUBOKÝ, RELAX, POHODA, HRAČKY, PŘIPINAK. SAMIČKA A PĚKNÁ KUNDIČKA UZOUNKA. ÚSMĚV. POKUD MÁŠ ČAS A CHUŤ? NEZAPOMEŇ VOLAT MOJE ČÍSLO NONSTOP! SEXUÁLNÍ DOVÁDĚNÍ I VE TŘECH ( PÁR, DVA MUŽI). MASÁŽE I RUČNÍ, EROTICKÁ, TANTRA! NALADÍM TĚ NA CELÝ ZBYTEK DNE SE MNOU V DISK.BYTU V OL! ÚROVEŇ A ZDRAVÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ.

Město: Olomoucký kraj
Telefon: 607129432
Věk: 29 let Výška: 167 cm Váha: 56 kg Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP NARUZIVA1 na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz