1/1.485 žen
NIKOL_MASSAGE
774292109

Jsi HORŇÁK a lákají tě velká přírodní ŇADRA na hebkém těle s ženskými křivkami? Tak jsem to já, Nikol, exotická kráska. Baví mě všechny formy VZRUŠENÍ a ráda je uplatňuji ve svém speciálním RITUÁLU BLAŽENOSTI, kde tě nechám užít si mou blízkost. Máš nesplněné touhy, které Ti nedají spát? Pak potřebuješ ochutnat mé něžné ruce, žhavé tělo a techniky, které tě provedou BRANAMI RÁJE. Tak poznáš TABU, které spojují mazlení a masáž do nekonečné SPIRÁLY ROZKOŠE. Moje čarová síla napumpuje do tvého MOZKU i TĚLA takové množství TESTOSTERONU, až dojde k nezadržitelnému uvolnění. Jen tak posílíš svou mužnost a dostaneš se zas do formy.ZÍSKÁŠ ÚSPĚCH, protože budeš v rovnováze. Muž je bez dostatečného množství erotiky, jen polovičním mužem, protože mu stále něco schází. U mě můžeš zažít VYVRCHOLENÍ, doteky a LÁSKYPLNÉ masáže, které USPOKOJÍ všechny tvé SMYSLY.

Město: Praha 8
Telefon: 774292109
Věk: 26 let Výška: 160 cm Váha: 70 kg Barva vlasů: Černé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP NIKOL_MASSAGE na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz