1/1.481 žen
NOHEMI
704443639

Pocházím z Latinské Ameriky a je mi 23 let. Tanec, smích a dobrá hudba je to, co miluji. Ráda zpívam i když trochu příšerně :)) Jsem sladká i pikantní zároveň. Takže pokud chcete vypadnout z rutiny a na chvíli si odpočinout, přijďte mě navštívit ! Mohu Vás namasírovat, protože masáže mne opravdu baví a pozorovat jakou reakci vyvolávají mé doteky. Mluvím trochu anglicky, česky nemluvím ale sténat umím :)) Extra služby nabízím: Líbání, líbání prsou, 69, Piss, Plivání, hluboký orál, footfetish, doprovod do společnosti. Analní sex nabízím pokud mi dáte vědět dostatečně předem. Telefon zvedne kamarád/ka, kteří mluví česky. Budu se těšit na tvoji návštěvu ! I'm from Latin America and I'm 23 years old. Dancing, laughing and good music is what I love. I like to sing, although a little awful :)) I'm sweet and spicy at the same time. So if you want to get out of the routine and relax for a while, come visit me! I can massage you, because I really enjoy massages and observe the reaction that my touches evoke. I speak a little English, I don't speak Czech but I can moan :)) Extra services I offer: Kissing, breast kissing, 69, Piss, Spitting, deepthroat, foot-fetish, escort to the company. I offer anal sex if you let me know well in advance. A friend who speaks Czech picks up the phone. I look forward to your visit!

Město: Plzeň-Myslinka
Telefon: 704443639
Věk: 24 let Výška: 168 cm Váha: 55 kg Barva vlasů: Zrzavé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP NOHEMI na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz