1/1.485 žen
NORSKOPRACE
721823133

Hledá se masérka. Nabízí se prostor k pronájmu. Prostor nabízí realizaci za účelem wellness masáží (kosmetiky), doplňkové terapeutické práce, přijmeme tantrické masérky/terapeutky. Flexibilní práce v příjemném čistém prostředí. Nabízíme možnost odcestovat na délku dle dohody, připravené studio ihned k dispozici včetně veškerého vybavení. Zkušenosti v oblasti tantrických masáží jsou vítané, ale nejsou podmínkou, rádi v případě zájmu o osobní rozvoj v tantrické masáži pomůžeme a poradíme. Živnost a oficiální kurz masáží je určite významným a vítaným plus. Požadujeme angličtinu na komunikativní úrovni, otevřený přístup k lidem, milé vystupování, samostatnost. V případě zájmu nebo dotazu nás prosím kontaktujte, děkujeme a budeme se těšit na spolupráci.

Město: Praha 2
Telefon: 721823133
Věk: 21 let Výška: 150 cm Váha: 50 kg
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP NORSKOPRACE na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz