1/1.485 žen
PRIVATELEO
728252484

AHOJ. Potřebuješ práci kde si opravdu vyděláš? U nás máš možnost. Nabízíme nejlepší podmínky pro práci, luxusní prostředí, možnost ubytování, vstřícný a přátelský přístup bez pokut a neustálého kibicování. U nás jsi totiž svou paní a šéfem ty a vše záleží jen na tobě a na domluvě. Jednou z nejhlavnějších výhod je že NEODEVZDÁVÁŠ POLOVINU VÝDĚLKU jako tomu téměř všude je. Jako bonus pro tebe máme týden zcela zdarma do tvého začátku mezi námi. Ale přijd se sama přesvědčit jak to u nás chodí, rády Tě mezi sebou přivítáme a vše ti vysvětlíme. A v případě, že nemáš zkušenosti s prácí v tomto oboru, vůbec nezoufej přijd si třeba jen popovídat s holkama nebo si to vyzkoušet a sama pak uvidíš a rozhodneš se. Přidej se k nám, buď nezávislá, buď ELEOgirl

Město: Praha8
Telefon: 728252484
Věk: 24 let Výška: 168 cm Váha: 50 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP PRIVATELEO na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz