1/1.485 žen
RELAXTEREZKA
731362456

Jmenuji se Terezka, A ráda bych tě přivítala s úsměvem a milým přístupem u mě v bytečku na uvolnujicí a relaxační masáž. Soukromi, příjemná hudba, něha, péče,osobní kontakt a domluva s vstřícnosti.Slastný zážitek při hudbě a svíčkách Ti poskytne svůdná blondýnka pomocí různých druhů vzrušujících doteků. Můžeme nejprve v klidu posedět, nabídnu ti kávu nebo čaj.. Přijď si vychutnat vzrušující a uvolňující erotickou masáž,Body to Body masáž celým mým tělem,kde si Tě Budu hýčkat , dráždit svými doteky,nehty a mými ňadry. Součást masáže je Masáž Lingamu: Lingam je označení pro penis ve starodávném jazyku sanskrt.Masáž pohlaví a Intimních partií rozproudí tvoji sexuální energii a má blahodárný vliv na tvoje tělo. Během intimní masáže se do tvého těla vyplaví pozitivní hormony, které tě na dlouhou dobu nabijí energií. Poté rozehřeji své hbité prsty začínám používat techniky, které zajistí důkladné prokrvení penisu, příjemnou relaxaci a naprosté uvolnění. Cílem není okamžité vyvrcholení, ale naopak oddalovat rozkoš co nejdéle. Masáž je následně zakončena vyvrcholením a přívalem nové pozitivní energie.Vzrušující a nezapomenutelný zážitek se zralou a zkušenou masérkou Tě přivede na vrchol blaha. Ráda ti zpestřím den, svými něžnými dotyky v mém útulném a diskrétním bytečku. Doporučuji se objednat co nejvíce dopředu na určitou hodinu, ať máte jistotu, že termín bude volný. Těším se na Tvou milou návštěvu. Terezka

Město: PRAHA 6
Telefon: 731362456
Věk: 39 let Výška: 160 cm Váha: 77 kg Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP RELAXTEREZKA na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz