1/1.485 žen
ROBODOLLS
733411637

Ahoj. Jsem jedinečná silikonová panenka Robodoll a moc bych si přála , aby jsi se stal mým sex milencem ! Už jsi měl někdy sex s tak krásnou dívkou Robodolls ? NE ……..? Mohu být tvojí první skutečnou silikonovou dívkou Robodoll ! Jsem velmi skromná a udělám vše, co si přeješ ! Přede mnou se nemusíš stydět ,nemusíš mít výčitky z podvádění ani strach z nemocí .Nevadí mě análek ani hluboký orálek a navíc si to můžeš užívat jak dlouho chceš . Výstřik na moje nádherné tělo mě také nevadí .A jsem skutečně nádherná, jen počkej, až mě uvidíš naživo zcela nahou ! A pokud si nejseš jistý , že jsem ta pravá , můžeš se podívat na mé další kamarádky Robodolls a určitě tě nějaká zaujme. Naše RoboDolls silikonové panenky jsou maximálně realistické panenky dívek ve skutečné velikosti , určené pro vaše potěšení plné fantazie a erotiky. Tyto dokonalé repliky skutečných dívek, jsou vyrobeny ze silikonu v životní velikosti. Pohlaví našich RoboDolls, jsou k nerozeznání od skutečných dívek . Nepoznáte rozdíl. Nezapomeňte , že naše robodolls vám nikdy neřeknou NE. Pokud si chcete panenku robodolls vyzkoušet a užít si s ní hodně žhavé sexy zážitky , můžete si je u nás pronajmout na jak dlouho chcete. Podmínky a ceny pronájmu RoboDolls najdete na stránce Robodolls. Otevřeno : po-pá od 12h-22h .

Město: Praha 3
Telefon: 733411637
Věk: 27 let Váha: 40 kg
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP ROBODOLLS na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz