1/1.481 žen
ROYAL
733447296

Hledáte útulný a luxusní privátek v Praze? Pak jsme tady! Jmenujeme se privát Royal. Jsme mladé a krásné dívky. Jsme úplně nový útulný a luxusní privátek s krásnými pokoji a velkou Jakuzzi vířivkou. Najdete nás na Praze 2, kousek (cca 4Om) od metra Jiřího z poděbrad. Velký důraz klademe na diskrétnost, což je pro nás priorita čislo 1. Samozřejmostí je také hygiena a čistota.. Vždy tě přivítáme s chutí a úsměvem na rtech. Naším hlavním cílem je maximální spokojenost zákazníka a proto vám také nabízíme jako jedni z mála velkou a luxusní Jakuzzi vířivku ve které se skvěle odreagujete a zapomenete na každodenní stereotyp. poskytujeme také Escort. Pokud tedy preferujete své domácí prostředí není problém dojet k vám domů či na hotel!!! Pro spokojenost na Vaší straně uděláme maximum!!! Můžete přijít za konkrétní slečnou, nebo si vybrat na místě. Těšíme se na Tvou návštěvu… Privát Royal

Město: praha
Telefon: 733447296
Věk: 27 let Výška: 160 cm Váha: 49 kg Barva vlasů: Černé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP ROYAL na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz