1/1.481 žen
SEXY_EMA
773185519

Vášnivá exotická Ema zve všechny nadržené hřebečky do svého útulného bytu na pořádnou jízdu. Miluje nadržené samce kteří budou stačit jejímu tempu. Ráda si tě osedlá a zažiješ s ní žhavou jízdu. Má úžasnou nenasytnou kundičku, která touží po tvém jazyku.Za odměnu ti udělá fantastický hluboký orál bez až do konce , s piercingem v jazyku. Miluje sex a nikdy nemá dost. Ráda si vychutná sex i s vícero muži, 69, footfetish, masáž prostaty, pánský anál.Přijeď za Emou po náročném dni na pořádné mrdání.Gentlemen. Exotic passionate Ema would like to invite you to her luxury suite for a wild sex. She is always horny, likes to play with more guys, make them pleasure in every way, like 69, footfetish, prostate massage, strapon games. She gives a great DT without, with happy ending. Her always wet pussy is eager to be filled up. So don´t hesitate and hurry up!

Město: Praha 3
Telefon: 773185519
Věk: 33 let Výška: 168 cm Váha: 63 kg Barva vlasů: Černé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP SEXY_EMA na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz