1/1.482 žen
SEXYSELMICKY
773185519

Vítejte v našem luxusním apartmánu, který vám nabízí nezapomenutelné zážitky. Najdete zde zkušené i začínající dívky, MILF i madam na BDSM. Dívky vás okouzlí svým půvabem a šarmem a každý zde najde svou FEMME FATALE. Naší hlavní prioritou je diskrétnost, čistota a exklusivita. Dívky přistupují ke každému klientovi s nejvyšší péčí a snaží se vyhovět všem jejich přáním. Najdete nás na Praze 3 Žižkov.Welcome to our luxury club where you will find lots of charming girls, experienced, new ones, MILF and lady for BDSM. Everyone will find the right Femme Fatale.Our top priority is discretion, cleannes and exclusivity. Every client gets the highest care from our beautiful ladies.Youwill find us at Prague 3 Zizkov.

Město: Praha 3
Telefon: 773185519
Věk: 20 let
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP SEXYSELMICKY na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz