1/1.480 žen
STELLAVSOUKROMI
722531633

Ahoj :) Jmenuji se Stella. Nabízím klidné a diskrétní chvilky v mém soukromí. Takové, při kterých nás nebude nikdo rušit, protože tu budeme sami. Jen ty, já a naše myšlenky a touhy. Chvilky, které budou poskytnuty nejen s chutí a úsměvem na tváři, ale hlavně bez stresu a spěchu, protože poskytuji minimálně hodinová setkání a opravdové GFE s mazlením, líbáním a vším hezkým, co k tomu patří. A především takové, které si oba vzájemně užijeme a budeme si je chtít třeba někdy společně zopakovat. Jak vypadám vidíš na mých vždy aktuálních fotkách. Tedy jsem brunetka ženských pevných tvarů, mám velká přírodní prsa a větší kulatější zadeček. Pokud hledáš místo, kde vypneš, uvolníš se, příjemně si popovídáš a alespoň na chvíli utečeš před realitou všedních dnů, pak jsi u mě správně. V případě zájmu mi prosím zavolej, nebo mi pošli zprávu prostřednictvím aplikace WhatsApp či Signal. Moji podmínkou je, abys byl sympatický férový muž starší 30 let, který dbá o své zdraví a osobní hygienu. Těším se na naše setkání. Tvá Stella

Město: Praha
Telefon: 722531633
Věk: 28 let Výška: 172 cm Váha: 85 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP STELLAVSOUKROMI na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz