1/1.482 žen
STRIPCHAT
732941900

BRIGÁDA Z DOMOVA - WEB CHAT. Touto cestou hledáme slečny, ženy do nově vznikající první české streamerské společnosti. Hledáme dívky/divky, která bude prodávat dle našich instrukcí digitální obsah, pouze fotky, videa na placených US portálech, online webkamera plus přímý prodej materiálu. Přímý výdělek každý den, možnost být u zrodu společnosti a posouvat se, např. později na teamleadera nových streamerek, peníze vždy na ruku, management, správcovství, IT sekce, vše na nás. Nikdy žádný sex ani kontakt s mužem, nahota ano, nutná znalost AJ a dobrý vzhled.Nutná spolehlivost, AJ, vzhled, mlčenlivost a uznávání autorit. Krátký popisek o sobě do emailu vždy s fotkou a tím, co chcete a očekáváte od zapojení se do tohoto projektu. Vše legální, daně platíme, možnost dohody o provedení práce. Více Info přes email .Těšíme se . Tým LS. výdělek - 30-50 tis měsíčně

Město: Pardubice
Telefon: 732941900
Věk: 20 let Výška: 150 cm Váha: 50 kg Barva vlasů: Blond
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP STRIPCHAT na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz