1/1.481 žen
TIARA
778713715

Přijď na SKVĚLÉ PROHŘÁTÍ v těchto chladných dnech do mé KOUZELNÉ KOMNATY. Vidíš moje fotografie, jsem zkušená, empatická střapatá tmavovláska (bývalá modelka s exotickými kořeny až v Brazílii), která ví kam sáhnout, 3ky prsa, jemná i divoká a taky patřičně vzrušující. Velmi ráda EXPERIMENTUJI. Nejlépe mě poznáš, když mi zavoláš na 778713715 a můžeme spolu probrat všechny TVOJE PŘÁNÍ. Zvláště se soustředím rovněž na tvůj LINGAM a i opakovaně ho přivedu k VRCHOLU. Díky umění doteku a znalosti orientálních technik, není třeba obvyklého „honění“, což Ti přinese mnohem HLUBŠÍ a INTENZIVNĚJŠÍ PROŽITEK. Při masáži jsem i NAHÁ, pro tvé potěšení a OKOŘENĚNÍ POŽITKU všech tvých SMYSLU. Uvítám SKUTEČNÉ MUŽE, kteří mají opravdu „KOULE“ a chtějí vyzkoušet NOVÉ DIMENZE SMYSLNÝCH MASÁŽÍ. Na telefonu ráda zodpovím VĚCNÉ DOTAZY a udělám REZERVACI. MOJE MASÁŽE jsou mnohem LEPŠÍ, než MECHANICKÝ SEX, proto jsou mou doménou právě tyto MASÁŽE. Místo něj se soustředím na ATMOSFÉRU, připravenou masážní místnost, která je zcela zatemněna, zajistí ti relaxaci pro unavené oči i tělo, za použití vůně, svíček, peříček a dalších propriet ke vstupu do NOVÉ ROZKOŠNÉ DIMENZE. Jsem snadno a rychle dostupná jak městskou dopravou z hlavního nádraží a jen pár minut z centra autem. Těším se TIARA 778713715, termín dle dohody, Praha 3 – odbočka z ul. Seifertova, kousek od zast. Husinetská, parkování je vedle. JSEM tu pro TVOU SPOKOJENOST & NEVŠEDNÍ EROTICKÉ ZÁŽITKY.

Město: Praha 3
Telefon: 778713715
Věk: 32 let Výška: 161 cm Váha: 54 kg Barva vlasů: Černé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP TIARA na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz