1/1.482 žen
TOPMASERKY
704785805

Zveme Vás do nového a velmi luxusního masážního salónu, kde Vám naše krásné dívky pomůžou zapomenout na strasti všedního života, starosti a práci. Zažijete zde uvolnění, relax, vzrušení i zábavu. Vaše tělo je odborně masírováno rukama, loktama, ženskými prsy i celým jejím tělem. Pomocí masážních olejů a emulzí krásně pocítíte přímý kontakt mezi Vámi a celým nahým tělem masérky. Všechny dívky jsou na masáže zaškoleny a mají certifikáty. Nabízíme: sportovní masáž, relaxační olejové, nuru masáže, tantra masáž, masáž teplými lávovými kameny, škrábání zad a nohou, DUO masérky, masáže pro páry nebo i samotné ženy. Zakončení pro pány je možné rukou nebo i dle dohody s masérkou. Masáže jsou velmi vhodný dárek pro Vašeho partnera, manžela či kamaráda. Objednejte si Dárkový poukaz a obdarujte své blízké nevšedním a vzrušujícím zážitkem. Přejeme Vám u nás krásné zážitky a příjemně strávený čas s některou z našich krásných dívek a budeme se těšit na Vaší návštěvu. Vaše TopMaserky

Město: Praha 2, Slezská
Telefon: 704785805
Věk: 29 let
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP TOPMASERKY na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz